De vacanta, prin Austria
Inca cateva poze cu satucele si oraselele pierdute in peisajele astea superbe din Landul Salzburg, frumoase chiar si cand este innorat si frig. Cum vad ceva ce imi place, spre disperarea nevestii’ opresc masina (oarecum ilegal) pe marginea soselei si scot aparatul foto. Regret ca nu am scule mai bune, in special o optica mai clara, ar fi iesit si mai frumoase instantaneele. Asta este, defilam cu ce avem in dotare.